Průmyslové odmašťování a čištění

+ 420 530 333 737  nebo + 420 724 525 324

Manipulační systémy pro přepravu košů

Ruční nebo automatické zařízení k typům AutoClean a MultiClean.

Pro zjednodušení obsluhy, nebo k přemísťování těžších a rozměrnějších dílů, dodáváme na přání zákazníka elektrické nebo pneumatické zdvihací zařízení, včetně nosné konstrukce.
Elektrický manipulační systém:                                                                Skládá se z ocelové konstrukce a elektrického kladkostroje (řetězových nebo lanových) pro nakládání, vykládání a manipulaci s koši mezi nádržemi. Ovládání je pomocí ovládače s kabelem nebo s dálkovým ovládání. Nosnost tohoto systému je běžně do 1 000 kg, na přání až      5 000 kg. Obecně se používá pro větší objemy nádrží a pro přepravu těžkých dílů. Cena tohoto systému oproti automatickým manipulačním systémům je nižší. 
Pneumatický manipulační systém:                                                              Skládá se z nerezové ocelové konstrukce a pneumatického manipulačního zařízení pro nakládání, vykládání a manipulaci s koši mezi nádržemi. Ovládání vertikálního posuvu je pomocí tlačítek pro vytahování a spouštění koše. Horizontální podélný posuv je ruční. Plynulý posuv po kolejnici zajišťují ložiska pro snadnou a přesnou manipulaci s břemenem. Nosnost tohoto systému může být až 500 kg. Obecně se používá pro menší objemy nádrží a pro přepravu lehčích dílů, které by však příliš zatěžovali obsluhu stroje.
Automatický pneumatický manipulační systém:                                  Skládá se z nerezové ocelové konstrukce a plně automatického manipulačního zařízení pro nakládání, vykládání a manipulaci s koši mezi nádržemi. Ovládání řídí PLC jednotka s plně automatickým vytahováním, spouštěním a přemísťováním košů, spolu s řízením procesů v celém stroji. V systému mohou být zapojeny i plně automatické zásobníky košů před a za strojem. Nosnost tohoto systému může být až 200 kg. Ke stroji je možné objednat zakrytí 3 nebo 4 stěn a nebo celkové včetně stropu s odsáváním par z uzavřeného prostoru stroje. 

Fotogalerie

Zaslat poptávku nebo dotaz

Název E-mail Zpráva Odeslat