Průmyslové odmašťování a čištění

+ 420 530 333 737  nebo + 420 724 525 324

Automatické stroje pro čištění a odmašťování velkých dílů s více nádržemi.

Celo nerezové čistící stroje s více nádržemi dle zadání zákazníka, pro mytí, oplach, oplach s pasivací, popř. s dalšími nádržemi pro předmytí a oplach. Zařízení může být vybaveno poháněným rotačním nebo pevným košem s vysouváním, pro zatížení do 3000 kg a více. Rozměry mycí komory jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníka na velikosti mytých dílů.
Mycí proces je prováděn pomocí vody a biologicky odbouratelného čistícího prostředku při teplotě do 70° C. K dokonalému očištění dílů dochází pomocí sad trysek na horní, dolní a po stranách mycího prostoru, nebo rotačními tryskami dle přání zákazníka. Mycí koš je umístěn na trubkovém pojezdu a je lehce vysouvatelný na vnější manipulační vozík. Vertikální čerpadla se skládají z nerezových dílů a jsou spolu s filtrem bezúdržbové. Odmašťovací a čistící tekutina je sváděna do příslušných sběrných nádrží v uzavřeném recyklovaném okruhu, vybaveným nerezovými filtračními koši pro snadné čištění a údržbu. Sušení je pomocí horkého vzduchu, který je předehříván ve zvláštní komoře s topnými články. Teplota je nastavitelná do 90°C. Otvírání stroje je automatické, zajištěné optickými snímači proti otevření. Stroj je standardně vybaven systémem varování nízké hladiny čistícího média, ucpaných filtrů, ventilátorem pro odvádění par, programovatelným PLC displejem s HMI. Ke stroji je možné nakonfigurovat další příslušenství, jako jsou olejové odlučovače, filtry, mikrofiltry 5 až 100 mikronu, automatické plnění a vypouštění nádrží, doplňování chemie, záchytné vany a jiné.
Technické údaje SprayClean 250 WRRD:                                        Procesy: mytí, oplach, oplach, sušení
Rozměry:  4200 × 2250 mm, výška 2600 mm, otevřený 3400 mm
Koš:  Ø 2500 mm, nosnost 500 kg   
Mycí komora: výška 1000 mm
Čerpadla: výkon 300/250/250 lt/min., tlak 3,2/2,7/2,7 barů  
Nádrže a ohřev: 800/600/600 litrů,  celkem 75 kW
Teplota nastavitelná: mytí/oplach do 70°C, sušení do 90°C  
Příplatková výbava:
• Odlučovače oleje s kartušovými filtry 
• Usazovací filtry 
• Mikrofiltry 5 až 100 mikronu
• Napouštěcí a vypouštěcí čerpadla                                                                  • Filtrace odsávaných par
• Automatické vytahování koše 
• Automatické plnění vody a detergentu
Další technické možnosti a možnosti vybavení zašleme na vyžádání.  

Fotogalerie

Zaslat poptávku nebo dotaz

Název E-mail Zpráva Odeslat